Close

Jak Google Speed Insight może ulepszyć Twoją witrynę

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie korzystają z Google Speed Insight. Aby dowiedzieć się, czym oni są, musimy przyjrzeć się bliżej, czym jest Google Speed Insight i co robi dla Twojej strony.

Po pierwsze, możesz nie zdawać sobie sprawy z tego, że serwer Google ma wbudowany program, który mierzy, jak szybko Twoje strony ładują się po umieszczeniu strony w ich indeksie. Posunęli się oni tak daleko, że ograniczają liczbę stron internetowych, które umieszczają w indeksie, wybierając te, które znajdują się w pierwszej dziesiątce milionów stron.

Oznacza to, że jeśli dostaniesz swoją stronę w pierwszej dziesiątce milionów, otrzymasz duży wzrost ruchu, ponieważ Google uważa, że strony te są bardzo wysokiej jakości. Więc jeśli masz stronę o wysokim natężeniu ruchu, zobaczysz lepszy efekt, niż jeśli masz stronę o niskim natężeniu ruchu.

Co więc robi Google? Po prostu rejestruje jak szybko ładuje się strona, a następnie wybiera strony, które ładują się najszybciej.

Prawdą jest również to, że strony, które ładują się powoli zostały wybrane do usunięcia z indeksu. Wiele można przeczytać o tym, które strony są zapisywane jako usunięte z indeksu w Google Speed Index.

Niektóre rzeczy, które Google zrobił, a o których możesz nie wiedzieć, to..:

Wiele różnych stron internetowych jest indeksowanych, gdy Google wybiera strony, które są np. recenzje filmów lub oceny konsumentów dla sklepów. Google Speed Insight wie, że strony te są bardzo wysokiej jakości i powie Ci, kiedy spodziewać się wielkiego zwrotu z inwestycji w marketing Twojej witryny za pośrednictwem różnych kanałów reklamowych.

Kiedy zrozumiesz, jak korzystać z tego narzędzia, możesz kontrolować sposób, w jaki wyszukiwarki internetowe wybierają Twoje strony. Możesz również dowiedzieć się, jak uzyskać swoje strony indeksowane przez wyszukiwarki. Chodzi o to, aby zachować słowa kluczowe w swojej treści i upewnić się, że tekst jest krótki i dobrze skonstruowany. W ten sposób Twoja strona będzie zajmować wysoką pozycję w rankingu słów kluczowych, które zdecydowałeś się wykorzystać.

Znaczenie gęstości słów kluczowych dla optymalizacji wyszukiwarek jest czymś, co należy zrozumieć. Google i Yahoo uszeregują Twoją stronę pod względem ilości wystąpień słów kluczowych na Twojej stronie.

Dlatego, jeśli masz więcej fraz kluczowych na swojej stronie, Twoja strona będzie miała wyższy ranking na pierwszej stronie. Jeśli wybierzesz słowa kluczowe, które są zbyt podobne do innych, które już mają wysoką pozycję, Twoja strona nie będzie miała wysokiej pozycji na pierwszej stronie.

Robiąc to wszystko, możesz uzyskać wysoką pozycję na stronie i osiągnąć wyższe przychody dzięki użyciu AdWords. W rzeczywistości, istnieje wiele tam, które dają pełną kontrolę nad swoimi działaniami marketingowymi i kierować dokładnie odbiorców, które chcesz.

Leave a Comment